Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

W dniu 09.12.2012 w Lublinie odbyły się zawody - III Polish Open Karate Shinkyokushin Kadetów i Juniorów do 21 roku życia. Turniej miał rangę mistrzostw Polski.
 Organizatorem tej imprezy był Lubelski Klub MAS OYAMA'S KARATE KYOKUSHINKAI. Głównym sędzią zawodów był Honorowy Prezes Polskiego Związku Klubów Kyokushin Shihan Krzysztof Borowiec 5 DAN z Kielc.

W turnieju uczestniczyło ok. 170 zawodników z następujących ośrodków: Kielce, Chełm, Hrubieszów, Giżycko, Rzeszów, Sandomierz, Wrocław, Łódź, Kowel, Ostrołęka, Puławy, Lubartów, Łęczna, Lublin, a także 20 Seido Karateków z Polskiej Federacji Seido Karate, w tym 2 z reprezentacji Żywieckiego Klubu Seido Karate: Szymon Czernek oraz Paweł Huczek.
Zawody odbyły się w dwóch formułach, kata i kumite. Niestety jeden z dwójki naszych zawodników Szymon Czernek przegrał tego dnia z chorobą i pomimo wielkich chęci nie wystartował w turnieju. 
Wspaniale zaprezentował się natomiast Paweł Huczek zdobywając 3 miejsce w kategorii: Kumite chłopcy 18-21 lat +70 kg. Gratulacje!!!
Wszystkim zawodnikom z federacji Seido, Kyokushinkai oraz Shinkyokushin dziękujemy za współzawodnictwo. 
OSU!