Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.
W dniach 16 - 30 lipca w Łazach nad Bałtykiem odbył się obóz sportowo - wypoczynkowy zorganizowany przez Polską Federację Seido Karate. Wśród uczestników obozu nie mogło zabraknąć również żywieckich karateków. 
Tradycją już się stało, że imprezy organizowane przez PFSK stoją na wysokim poziomie organizacyjnym, tak było i tym razem. Ponad dwustu osobowa grupa uczestników obozu począwszy od najmłodszych dzieci, a skończywszy na osobach starszych nie miała czasu aby się nudzić.
 
Treningi odbywały się dwa razy dziennie w grupach podzielonych wg stopnia zaawansowania i wieku seido-karateków. 
 

 
 
Poza treningami na uczestników czekały takie atrakcje jak: olimpiada obozowa, ogniska, dyskoteki, karaoke, występ Indian, spotkanie z czarodziejem, liczne gry, zabawy, konkurencje sportowe, które nie sposób tu wymieniać, no i oczywiście plażowanie.
 
 
 
 
 
 
Podczas obozu odbył się także egzamin na stopnie KYU. Zdający tak jak podczas treningów zostali podzieleni na grupy wg stopnia, a także wg wieku. Do egzaminu przystąpiła także grupa żywieckich karateków. Egzaminy przeprowadzili: Kyoshi Bogdan Czapla, Senpai Mirosław Banaś, Senpai Roman Kruszecki.
 
 

 
 
 
Podczas pożegnalnego apelu Kyoshi Bogdan Czapla pogratulował wszystkim zdającym i nadał im kolejne stopnie wtajemniczenia w Seido.

 


 
Dwa tygodnie obozu minęły bardzo szybko, w fantastycznej atmosferze i żal było wyjeżdżać. Wszystkim uczestnikom obozu dziękujemy za wspólnie spędzony czas, wspólne treningi, zabawy. Organizatorom gratulujemy! Łazom mówimy: Do zobaczenia za rok. 
 
 
Żywieccy karatecy po ostatnim treningu na plaży w Łazach.