Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

ZGRUPOWANIE Z NIDAIME AKIRA NAKAMURA - WADOWICE, 16-18 MAJ 2014 

W dniach 16-18 maja w Wadowicach odbyło się zgrupowanie Polskiej Federacjo Seido Karate  z Nidaime Akira Nakamura, który zagościł do Polski po raz kolejny . 

Nie zabrakło na nim również i żywieckich Seidokarateków. 

Podczas jego wizyty odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie DAN, a także zgrupowanie szkoleniowe. Egzamin trwał przez trzy dni i dla tych, którzy zdawali go po raz pierwszy był bardzo emocjonującym przeżyciem.  Każda część egzaminu mocno różniła się od siebie obejmując techniki podstawowe, kata oraz kobudo. Część technik prezentowana była z opaską na oczach. Egzamin zakończył test Kumite.

Prowadzone zgrupowanie przez Nidame Akira Nakamura i jego sposób w jaki go prowadził był bardzo luźny i przyjazny, atmosfera była rodzinna, koleżeńska i pełna przyjaźni. Dzięki takiemu treningowi wszyscy mogli podczas tego zgrupowania lepiej poznać się z Seidokaratekami z całej Polski, a przy tym dobrze się bawić, co złagodziło nieco stres egzaminu.

W ostatnim dniu odbył się trening dla dzieci który przeprowadził Nidaime. Trening poprowadzony był, z dużym profesjonalizmem i pomysłowością co spotkało się z ogromnym entuzjazmem wśród młodych karateków i ich rodziców. Wesoły sposób prowadzenia treningu dodał jeszcze większej ochoty trenowania technik Seido wśród wszystkich karateków.

  Po treningu nastąpiła uroczysta promocja dla osób zdających na stopnie Dan.

Wiceprezydent Światowej Organizacji Seido Karate Nidame Akira Nakamura  udekorował  czarnymi pasami i stopniami DAN 28 Seidokarateków.

Wśród nich znaleźli się i nasi instruktorzy, którzy zdobyli stopnie  :

- Sebastian:  3DAN ,

- Justyna: 1DAN ,

- Daniel: 1DAN.

 

Z całego serca WIELKIE GRATULACJE !!! dla naszych MISTRZÓW .

To oni są naszymi nauczycielami i to oni niestrudzenie prowadzą nas na drodze Karate Seido. Życzymy im by dalej niestrudzenie chciało im się uczyć nas i aby mieli wiele cierpliwości dla tych, którym pojmowanie technik Seido idzie trochę wolniej. Aby ich uczniowie zdobywali jak najwięcej sukcesów na drodze Seido Karate.

 OSU!!! 

AO